TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Geodezji i Geoinformatyki

Data: 05.10.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Na przełomie maja i czerwca, w ramach projektu Erasmus+ KA 107, dr inż. Michał Dudek odbył wizytę na wydziale Faculty of Built Environment & Surveying w Universiti Teknologi Malaysia. W ramach wyjazdu dr inż. Michał Dudek nie tylko prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów z zakresu wyceny nieruchomości oraz wyceny nieruchomości ze złożami kopalin, ale także miał możliwość uczestniczenia w inspirujących spotkaniach z kierownictwem i pracownikami wydziału.

f1.jpg

Dziekan Wydziału Prof. Sr Dr. Kherun Nita binti Ali (w centrum), Kierownik Instytutu Nieruchomości, Assoc. Prof. Dr. Muhammad Najib Razali (z prawej).

Jednym z celów wyjazdu było nawiązanie współpracy z pracownikami naukowymi z CRES - Centre for Real Estate Studies w Universiti Teknologi Malaysia. Na zdjęciu Dyrektor CRES Dr. Nurul Hana binti Adi Maimun (z prawej) oraz badaczka Dr. Ezdihar binti Hamzah (z lewej).

f2.jpg

Zdjęcie grupowe po seminarium z delegacją z Xi'an Eurasia University w Chinach, na którym dr inż. Michał Dudek miał prezentację dotyczącą zasad wyceny w Polsce na tle innych krajów.

Politechnika Wrocławska © 2024